Yhteystiedot

Yleisenä yhteysosoitteena toimii info (at) hood-espoo.fi

Tuulimäen sisähalli

Sisähalli Espoon Tapiolassa. Käytössä talvikaudella rajatuilla vuoroilla.

Oittaan maastoammuntarata

Maasto- ja 3D-rata Espoon Oittaalla. Käytössä ympäri vuoden.

Ruskeasuon jousiammuntarata

Ulkoammuntarata Helsingin Ruskeasuolla. Käytössä ympäri vuoden.

Hallitus 2020

Hallituksen tavoitat sähköpostitse osoitteesta hallitus (at) hood-espoo.fi

Ari Helmiö

Puheenjohtaja

Sähköposti: ari@hood-espoo.fi

Thomas Schrader

Sihteeri

Sähköposti: thomas@hood-espoo.fi

Matti Tella

Rahastonhoitaja

Sähköposti: matti@hood-espoo.fi

Jere Forsberg

Sähköposti: jere@hood-espoo.fi

Veli Kokkonen

Jäsenvastaava

Sähköposti: veli@hood-espoo.fi

Marja Raisoma

Headcoach

Sähköposti: marja@hood-espoo.fi