Robin Hoodin vuoden 2017 seuramestaruussarjan tilanne löytyy alla olevasta taulukosta ja tuloksiin on päivitetty maasto-osuuden tulokset. Jokaisesta osakisasta saa pisteitä sijoituksen mukaan, ja vähintään kahteen osakilpailuun pitää osallistua ollakseen mukana kisassa.

AmpujaluokkaTauluPisteetMaastoPisteetSisäPisteetYhteensä
Aleksi Petäjä115076106104611026
Eeli Heikkilä115591010
Ebba Miettinen1155499
Mette Miettinen1152488
Nooa Ikonen1150977
Ria Rapeli1136455
Leo Schrader13676103271020
Niko Petäjä1551210170105411030
Verne Vuorinen17549104601020
Tuomas Lilja11V3741010
Utu Ansaranta13V38410160103551030
Johanna HommasN42794741019
Kristiina MatikainenN5521010
Inke AlajaNLB42110112103141030
Pyry EkholmY65010263105571030
Seppo HätönenY60682118517622
Veli KokkonenY51051586522819
Brandt HenriksonY56166
Timo MiettinenY48844
Joonas KorpilaaksoYLB2571010
Matti TellaYT68410280105701030
Mikael WahlroosYT67992546562823
Tuomas HaraYT6408557614
Jukka MerimaaYT26788
Pertti RaivioYV587105151020
Markku RoiniYV5708492816
Jukka KarvonenYV681010

Jos tuloksissa on virheitä, ilmoittakaa niistä seppo@hood-espoo.fi!